ROHOnoviny 2. PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jiří Milý   
Neděle, 15 Únor 2009 17:36

Tento víkend jsme opět polétali s RC vrtulníky v tělocvičně ZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře. Dokonce se k nám přidal i ředitel této školy se slovy: " ... tu tělocvičnu bychom potřebovali zvětšit ..." Cool. My bychom samozřejmě nebyli proti.

RC letka 

 

A jaké jsou pokroky:

Dva jsme tak daleko, že už celkem jistě startujeme, přistáváme a držíme vrtulník ve visu. Jeden z nás absolvoval poměrně těžkou havárii, z vrtulníku je k potřebě jen elektronika. Zatím nás je 5, ale ještě jsme se nikdy nesešli najednou.

Zamyšlení pro členy našeho klubu - na únorovém sezení (27.2.) bych chtěl navrhnout jisté změny (úpravy) ve financování našeho klubu. Proto všichni přijďte!

Přidej Váš komentář

SmileCoolCrying or Very SadEmbarrassedA Smoker/Foot in mouthSadUser is an angel (at heart, at least)A Kiss/Lips Are SealedLaughingBiting one's tongue/Put Your Money Where Your Mouth IsBeen Smacked In The Mouth/Wears A Brace/My lips are sealeSurprisedSticking Out TongueConfusedWinkYelling
Vaše jméno:
Váš email:
Předmět:
Komentář:
  Ověřovací kód. Malá písmena bez mezer.
Ověřovací kód:
LAST_UPDATED2